Kim Kardashian Fotoğrafları – Foto Galeri

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Kim Kardashian tüm dünyada konuşulan son zamanların en magazinsel ünlülerinden biri olup doğum yaptıktan sonra ünü dahada artan bayanlardan biri. Amerika ve Avrupa’da magazin haberlerinin bir numaralı ismi Kim Kardashian’ın hayranları için en güzel fotoğrafları, en yeni ve en güncel resimlerini sizler için hazırladık. Kim Kardashian fotoğraflarına geçmeden önce Kim Kardashian ve hayatı hakkında kısa bir bilgi verelim. Sonrasında ise Kim Kardashian foto galerimizi paylaşalım.

Kim Kardashian Kimdir?

Kim Kardashian’ın gerçek ve tam adı Kimberly Noel Kadashian’dır. Kim Kardashian 33 yaşında ve Los Angeles’te doğmuştur. 21 ekim 1980 tarihinde dünyaya gelen Kim Kardashian, Ermeni asıllı olan bir ailenin çocuğudur. Amerika’da tanınırlığı oldukça yüksek olan Kim Kardashian, Paris Hilton’unda parti arkadaşıdır. Babası avukat olan Kim Kardashian’ın 2003 yılında babasını kaybetmiştir.

Kim Kardashian’ın Hayatı

Erkek arkadaşı ve sevgilisi olan Ray J ile çıkan kasetlerinin ardından ün kazanan Kim Kardashian daha önceden Damon Thomas ile evlenmişti. 2000 yılında evlilikleri başlayarak 2004 yılına kadar sürmüştü. Ünlü yapımcı Damon Thomas’tan ayrıldıktan sonra Ray J ile birliktelikleri başlayan Kim Kardashian’ın 2 kız kardeşi bulunmaktadır. Kim Kardashian Disaster Movie filminde oynayarak oyunculuğa adım attı. Oyunculukta devam etmek isteyen Kim Kardashian çocuğunu dünyaya getirerek hamile olduğu dönemde de magazin basınının en çok haber yaptığı isimlerden biri oldu.

Kim Kardashian Fotoğrafları – Foto Galeri

Kim Kardashian resimleri,
Kim Kardashian foto galeri,
Kim Kardashian fotoğrafları.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
Karışık Masaüstü Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ