Memur Affı Ne Zaman Çıkacak 2014

  Eklenme Tarihi : 09 Aralık 2013 14:59
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Memurlara af geliyor. 2014 yılında memurlara yapılacak 2 düzenleme ile disiplin affı getirilecek. Ayrıca bir takım memurlarada derece verilecek. Memur affı ve düzenleme ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz. 2014 yılında yapılacak olan 2 düzenleme memurları yeni yılda mutlu edecek. Uygulamanın yürürlüğe girmesiyle disiplin suçu işleyerek işinden atılan memurlara tekrar işe dönme fırsatı doğacak.

Memur Affı Ne Zaman Çıkacak 2014

Yeni yıla girmemize haftalar kala memurlara çifte müjde geldi. 2014 yılında memurlar yapılacak düzenlemeler sayesinde disiplin affına tabi olabilecek. Kamuda çalışan yada kamudaki görevinden ayrılmış olan memurlar disiplin cezaları nedeniyle aldıkları cezaları son kez affedecek. 14 şubat 2005 tarihinden itibaren disiplin suçu işleyen memurların suçları affedilecek. Affın kapsamına girmeyen bazı suçlarda bulunuyor. Devlet güvenliğini riske atan, Anayasal düzeni bozacak ve işleyişe karşı yapılan suçlar, rüşvet, zimmet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik gibi suçlar affedilmeyecek. Bu disiplin suçlarının dışında kalan tüm suçlar affedileceği açıklandı.

2014-memur-affi-ne-zaman

Yeni Memurlara 1 Derece Verilecek

2005 yılından itibaren işe başlayan memurlara 1 derece verilecek. İşe yeni başlayan yeni memurlar böylelikle 1 derece almış olacak. 1 derece uygulamasından yararlanarak memuriyete başlayacak olan kamu görevlileri oldukça şanslı. 2014 yılında itibaren yürürlüğe girecek 2 düzenleme sayesinde böylelikle kamu görevlileri hem disiplin suçlarından dolayı affedilerek tekrar görevine dönebilecek, hemde 2005 sonrasında memur olanlar 1 derece alarak memuriyetine devam edecek.

memurlara-af-var-mi

Af Kimleri Kapsıyor

Türk Silahlı Kuvvetleri memurlar için getirilen bu af kapsamında yer almıyor. Ayrıca yukarda sayılan suçları işleyenlere ait disiplin suçlarıda kesinlikle aff edilmeyecek. Bu suçların dışında kalan disiplin suçları affedilecek. Kamu görevlilerinin 2005 yılından önce işledikleri suçlarda af kapsamına girmiyor.

memur affı ne zaman,
2014 memur affı var mı,
memurlar aff edilecek mi.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Evrim Akın Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
HD Araba Resimleri
Whatsapp Fotoğrafları
Photoshop Fotoğrafları 2015
Full HD Duvar Kağıtları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ