Habertürk Sunucusu Mehmet Akif Ersoy Koronavirüse Yakalandı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Habertürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüse yakalandığını ve evde istirahatta olduğunu söyledi

Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Manşet’ ve ‘Nedir Ne Değildir’ isimli programların sunuculuğunu üstlenen Mehmet Akif Ersoy koronavirüse yakalandı. Virüs haberinin ardından kanalda koronavirüs paniği yaşandı.

“ATEŞ, EKLEM AĞRISI, ÖKSÜRÜK VE HALSİZLİK”

Kötü haberi Twitter hesabından veren sunucu, “3 gündür ateş, eklem ağrısı, kuru öksürük ve halsizlik şikayetiyle evde yatıyordum. Neticede Covid-19 pozitif rakamlarına dahil olmuşum. İstirahatteyim, bir süre sonra yeniden görüşmek ümidiyle, muhabbetle” dedi.
Sunucu Mehmet Akif Ersoy koronavirüse yakalandı

MEHMET AKİF ERSOY KİMDİR?

Türk gazeteci, televizyoncu, yazar, muhabir ve aynı zamanda belgesel yönetmeni olan usta gazeteci Mehmet Akif Ersoy, 8 Ocak 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan gazeteci Mehmet Akif Ersoy liseyi tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2009 yılında kariyerine 6 News televizyon kanalında muhabir olarak göreve başladı. Bir yıl burada çalıştıktan sonra TRT televizyonuna transfer oldu.

2010 yılında TRT Türk–Addis Ababa Temsilciliği görevine getirildi. 2011 yılında başta Libya, Yemen, Şam, Erbil olmak üzere pek çok noktada TRT temsilcisi ve savaş muhabiri olarak görev yaptı. Aynı yılın içinde TRT TÜRK Trablus ve Sana muhabirliği görevini yürüttü. 2012 yılında önemin lideri Muammer Kaddafi ile ölümünden önce gerçekleştirdiği son röportajı ile bir anda tüm dünyada adından söz ettirdi.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ