İstanbul – Antalya Bileti 872 Liradan Satıldı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olarak açıklanmasının ardından vatandaşlar da havayolu ve otobüs firmalarına yüklendi. Özellikle uçak bilet fiyatlarında artış meydana gelirken, İstanbul- Antalya arası uçuşların 872 liraya kadar alıcı bulduğu öğrenildi.

Kurban bayramı tatili en çok, pandemi döneminde büyük sıkıntılar yaşayan havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü. 9 günlük tatili, kendi şehirlerinin dışında değerlendirmek isteyen vatandaşların yoğunluk oluşturmasının ardından bilet fiyatları 362 liradan ile 872 lira arasında alıcı buldu.

872 LİRADAN EKONOMİ SINIFI BİLETİ SATILDI

Birçok şehre uçak biletleri günler öncesinden tükenirken, İstanbul-Antalya arası ekonomi sınıfı bileti bile 872 liradan satıldı.Bir kişi tek yön Business bilet ise bin 362 lira ile bin 785 lira arasında alıcı buldu.

TALEPLERİ KARŞILAMAKTA ZORLANDILAR

9 günlük bayram tatili nedeniyle uçak biletlerine yoğun ilgi yaşandı. Artan talep üzerine yüzlerce ek sefer koyan havayolu şirketleri talebi karşılamakta zorlandı. Van, Muş, Diyarbakır, Antalya, Bodrum seferlerinin biletleri günler öncesinden tükendi. Havayolu şirketleri talebin çok olduğu bu bölgelere ek seferler düzenledi.
;
Günler öncesinden tükendi! İstanbul-Antalya bileti 872 liradan satıldı

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ